Rekonstrukce centra mládeže MAMRE aneb i malý dar pomůže veliké věci

Rekonstrukce centra mládeže MAMRE aneb i malý dar pomůže veliké věci

Centrum mládeže „Mamre“ v Osové Bítýšce slouží jako vzdělávací a formační středisko pro děti a mládež z Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje. V průběhu celého roku zde probíhají studijně-formační kurzy (Animátorský kurz, Školení hlavních táborových vedoucích, Kurz partnerství), tematické víkendy a prázdninové programy. Chod centra je zajišťován týmem 6 lidí a řadou externích dobrovolníků. Pracujeme na osobnostně-sociálním rozvoji dětí a mládeže, vedeme cílovou skupinu k proaktivnímu přístupu a zapojení se do dění ve svém okolí a ve společnosti. Řada mladých dále pomáhá na akcích, které pořádáme, jako je setkání mládeže, festival Kefasfest aj. Mnozí z nich vedou ve svém bydlišti tábory, kroužky pro děti nebo scholu.

Protože centrum takto slouží již 30 let, je nezbytné zahájit jeho celkovou rekonstrukci V první fázi je nutné opravit koupelny a WC, které jsou v havarijním stavu. Následně se bude rešit rozšíření kuchyně a jídelny. Prosíme, pomozte nám s celkovou rekonstrukcí. Váš dar není jenom investice do budovy centra, ale je to především investice do mladých lidí v naši diecézi.

Více o činnosti centra: http://mladez.biskupstvi.cz/mamre/

4 Odpovědi

  1. Everything is very open with a very clear explanation of the issues. It was truly informative. Your site is very helpful. Many thanks for sharing. Vincent Hayenga

  2. bahis oyna napsal:

    Simply wanna comment that you have a very decent website , I love the style it really stands out. Karl Despres

  3. Hi friends, its fantastic paragraph about teaching and fully defined, keep it up all the time. Edmond Nepomuceno

  4. liseli napsal:

    I think this is a real great blog. Much thanks again. Want more. Colton Leisy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.